Fiberstrong

  • Balzam pre oslabené vlasy FIBERSTRONG

    Balzám pre mechanicky poškodené vlasy. Účinné látky vypĺňajú vlasové vlákno, vlasy regenerujú a spevňujú od samého stredu, preto sú vlasy už po niekoľkonásobnom použití citeľne pevnejšie a pružnejšie. Vlasy budú vyhladené, ľahko rozčesateľné

  • Krém pre oslabené vlasy FIBERSTRONG

    Posilňujúci krém pre mechanicky poškodené vlasy. Posilňuje vlasy bez toho, aby prichádzali o svoju jemnosť. Zabalí vlasy do ochranného filmu, ktorý zároveň vyživí vlasové vlákna. Obsahuje dve osvedčené ingrediencie:Unikátna, patentovaná molekula Intra-Cylane, ktorá vypĺňa medzery v štruktúre vlasov, chráni proti budúcemu poškodeniu vlasov a prispieva k hebkosti vlasov. Prírodné esencie z bambusu, ktoré dávajú vlasom jedinečnú schopnosť regenerácie. Bambus je známy pre svoju pevnosť a trvanlivosť a je symbolom dlhovekosti v Číne.

  • Šampón pre oslabené vlasy FIBERSTRONG

    Posilňujúci šampón FiberStrong pre mechanicky poškodené vlasy. Jemne čistí a regeneruje a špeciálne zloženie výťažkov z bambusu a Intra-Cylane dodáva vlasom silu a vlasovej kotikule maximálne zpevnenie. Krehkým vlasom poskytuje zároveň dokonalú regeneráciu a hydratáciu. Po používaní budú slabé vlasy viditeľne pevnejšie a pružnejšie.

Facebook