Hydrasource

 • Balzam pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Vlasom pomáha udržiať hydratáciu. Po umytí šampónom vlas uzavrie a udrží vodu v ňom. Sú hydratované,hebké a lesklé.

 • Kúra pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Intenzívna regeneračná kúra pre suché vlasy. Pomáha obnovovať suché a poškodené vlasy vďaka posilňujúcim ceramidom a vyživujúcim zložkám. Dodáva suchým vlasom hydratáciu, toľko potrebnú pre krásny silný vlas

 • Maska pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Dodáva suchým prameňom intenzívnu dávku hydratácie a navracia im život.Uhaste smäd suchých vlasov vďaka najmodernejšiemu zloženiu inšpirovanému prírodnými vlastnosťami rastliny Aloe Vera, ktorá dokáže zadržiavať vodu.

 • Šampón pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Vďaka zloženiu inšpirovanom vlastnosťami rastliny Aloe Vera, vlasy hydratuje a pomaha im udržať hydratáciu. Šampon vlas otvorí, vyčístí a dodá hydratáciu.

 • Tonikum pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Regeneračné tonikum pre suché vlasy dodá vašim vlasom pocit hlbokej hydratácie. Bezoplachové tonikum okamžite dodá vašim vlasom potrebnú vlhkosť, lesk a hebkosť, ktorú si veľmi rýchlo obľúbite. Tonikum posilňuje štruktúru vlasu a dodáva mu vlahu, vďaka ktorej je vlas lesklejší, pružnejší a pevnejší. Je dokonalým pomocníkom pre všetky ženy, ktoré trpia nadmerným vysušovaním vlasov, ale je vhodné pre všetky typy vlasov pri letnom slnení. Uľahčuje úpravu vlasov.

Facebook