Biolage

 • Balzam pre intenzívnu výživu REPAIRINSIDE

  Balzám je určený pre chemicky vážne poškodené vlasy. Vyživuje vlasy a opravuje ich poškodenú štruktúru. Zanecháva vlasy hodvábne hebké a lesklé.

 • Balzam – extra dávka proteínov KERATINDOSE

  Balzám je určný pre chemicky poškodene vlasy. Účinné zložky obalia vlas a hĺbkovo ho zregenerujú. Hĺbkovo hydratuje a uhladzuje nadmerne zaťažené vlasy, vyživuje a chráni ich pred poškodením. Poškodené vlasy sa vďaka vyváženej kombinácii proteínov a hydratačných zložiek obnovia už za pár minút. Vaše vlasy budú po použití kondicionéra Matrix Biolage Advanced Keratindose zdravé, hladké a lesklé.

 • Balzam pre farbené vlasy COLORLAST

  Vlasy vyživuje a zachováva ich žiarivú farbu. Zanecháva ich hebké a chráni pred zamotaním. Po umytí šampónom vlas uzavrie.

 • Balzam pre hustejšie vlasy FULLDENSITY

  Balzám je vhodný pre zhustnutie vlasov. Pomaha posilniť vlasy. Zabraňuje lamani vlasov.

 • Balzam pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Vlasom pomáha udržiať hydratáciu. Po umytí šampónom vlas uzavrie a udrží vodu v ňom. Sú hydratované,hebké a lesklé.

 • Balzam pre lesk a hydratáciu SUGARSHINE

  Balzám je určený pre všetkých, ktorý chcú mať leklé vlasy. Dodá vlasom hydratáciu bez silikónov, a tým ich zanecháva pružné a vyživené.

 • Balzam pre objem VOLUMEBLOOM

  Dodáva vlasom výživu bez zaťaženia a zabezpečuje ich poddajnosť a objem. Zloženie je inšpirované rozvinutým kvetom bavlníka, ktorý je vzdušný a dlhodobo nadýchaný. Vďaka schopnosti rozširovať priestor vo vlasových vláknach je účes vzdušný s dlhotrvajúcim objemom v pohybe. Obsahuje extrakt zo sójového proteínu

 • Balzam pre oslabené vlasy FIBERSTRONG

  Balzám pre mechanicky poškodené vlasy. Účinné látky vypĺňajú vlasové vlákno, vlasy regenerujú a spevňujú od samého stredu, preto sú vlasy už po niekoľkonásobnom použití citeľne pevnejšie a pružnejšie. Vlasy budú vyhladené, ľahko rozčesateľné

 • Krém pre oslabené vlasy FIBERSTRONG

  Posilňujúci krém pre mechanicky poškodené vlasy. Posilňuje vlasy bez toho, aby prichádzali o svoju jemnosť. Zabalí vlasy do ochranného filmu, ktorý zároveň vyživí vlasové vlákna. Obsahuje dve osvedčené ingrediencie:Unikátna, patentovaná molekula Intra-Cylane, ktorá vypĺňa medzery v štruktúre vlasov, chráni proti budúcemu poškodeniu vlasov a prispieva k hebkosti vlasov. Prírodné esencie z bambusu, ktoré dávajú vlasom jedinečnú schopnosť regenerácie. Bambus je známy pre svoju pevnosť a trvanlivosť a je symbolom dlhovekosti v Číne.

 • Kúra pre intenzívnu výživu REPIARINSIDE

  Kúra je určená pre chemicky vážne poškodené vlasy. Zanecháva ich leskle, silne a uhladené.

 • Kúra – extra dávka proteínov KERATINDOSE

  Kúra vhodná pre chemicky poškodené vlasy. Dodáva do vlasov proteíny a hydratáciu.Vďaka tomu vlasy nekrepovatia.

 • Kúra Mega Gloss SUGARSHINE

  Profesionálna kúra obalí povrch vlasového vlákna a vlasom dodá intenzívny lesk.

 • Kúra pre farbené vlasy COLORLAST

  Intenzívna kúra pre farebné vlasy. Zloženie inšpirované prírodnými vlastnosťami a výťažkami z orchidei. Pre lesk a sýtosť farby.

 • Kúra pre hustejšie vlasy FULLDENSITY

  Stemoxydine je účinná látka, ktorá v priebehu 3 mesiacov používania pomôže aktivovať viac ako 1000 vlasov k opätovnému rastu. Každodenné použitie Stemoxydinu znovu prebúdza vlasové folikuly z pokojnej fázy a prispieva tak k bohatšiemu rastu vlasov.

 • Kúra pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Intenzívna regeneračná kúra pre suché vlasy. Pomáha obnovovať suché a poškodené vlasy vďaka posilňujúcim ceramidom a vyživujúcim zložkám. Dodáva suchým vlasom hydratáciu, toľko potrebnú pre krásny silný vlas

 • Kúra proti vypadávaniu vlasov SCALPSYNC

  Intenzívna kúra proti padaniu vlasov. Vypadávanie vlasov je minimalizované. Starostlivosť Aminexil reguluje tvrdnutie a usadzovanie kolagénu vo vlasovej pokožke. Zamedzením usadzovania kolagénu okolo vlasu je dosiahnutá lepšia výživa a tým pádom aj pevnejšie uchytenie vlasu v pokožke hlavy.

 • Maska pre intenzívnu výživu REPAIRINSIDE

  Maska je určený pre chemicky vážne poškodené vlasy. Za výraznej pomoci arginínu a sójového oleja maska intenzívne posilňuje vlasy a hĺbkovo ich vyživuje zvnútra. Obnovuje ich pružnosť, lesk a pohyb. Vlasy su pevnejsie a lesk. Zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov.

 • Maska pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Dodáva suchým prameňom intenzívnu dávku hydratácie a navracia im život.Uhaste smäd suchých vlasov vďaka najmodernejšiemu zloženiu inšpirovanému prírodnými vlastnosťami rastliny Aloe Vera, ktorá dokáže zadržiavať vodu.

 • Moringa ochranný olej EXQUISITEOIL

  Olej hĺbkovo vyživí vaše poškodené a nepoddajné vlasy. Olej dokáže účinne eliminovať krepatenie vlasov, udržuje hladký povrch vlasov, zaceľuje rozštiepené končeky a výrazne zjednodušuje styling vlasov. Vlasy zanechava hodvábne, posilnené a zdravo vyzerajúce.možno ho použiť aj ako termo ochranu vlasov pred fénovaním, alebo žehlením.

 • Peeling na vlasy SUGARSHINE

  Peeling z vlasového vlákna odstraňuje nečistoty a rezídua, ktoré spôsobujú mdlý vzhľad a dodáva pocit vyživených, hydratovaných vlasov, ktoré sú pocitovo ľahké akoby vyleštené.

 • Rozjasňujúci sprej SUGARSHINE

  Sprej, ktorý pomáha vo vlasoch uatvoriť lesk. Pomáha uhladiť vlasy, skrotiť poletujúce vlásky a zároveň zabezpečiť temálnu ochranu.

 • Šampón pre intenzívnu výživu REPAIRINSIDE

  Šampón je určený pre chemicky vážne poškodené vlasy. Aktívne látky arginín a extrakt zo sóje pomáhajú posilniť vlasy zvnútra. Dodáva vlasom silu a lesk. Zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov.

 • Šampón – extra dávka proteínov KERATINDOSE

  Šampón je určený pre chemicky poškodené vlasy. Vďaka unikátnemu zloženiu obnoví poškodené vlasy za pár minút. Pro-keratín je zmes proteínov a aminokyselín, ktoré vypĺňajú poškodené časti vlasového vlákna, obnovujú povrch vlasov a zabraňujú ich ďalšiemu poškodzovaniu. Aminokyseliny hodvábu obnovujú rovnováhu vlhkosti vo vlasoch a chránia ich pred ďalším vysušovaním.

 • Šampón Cooling mint SCALPSYNC

  Šampón je inšpirovaný antibakteriálnymi a upokojujúcimi vlastnosťami mäty. Očisťuje prebytočný maz z vlasovej pokožky a vlasov a prebudí u vás chladný a osviežujúci pocit.

Facebook

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".