Biolage

 • Balzam pre intenzívnu výživu REPAIRINSIDE

  Balzám je určený pre chemicky vážne poškodené vlasy. Vyživuje vlasy a opravuje ich poškodenú štruktúru. Zanecháva vlasy hodvábne hebké a lesklé.

 • Balzam – extra dávka proteínov KERATINDOSE

  Balzám je určný pre chemicky poškodene vlasy. Účinné zložky obalia vlas a hĺbkovo ho zregenerujú. Hĺbkovo hydratuje a uhladzuje nadmerne zaťažené vlasy, vyživuje a chráni ich pred poškodením. Poškodené vlasy sa vďaka vyváženej kombinácii proteínov a hydratačných zložiek obnovia už za pár minút. Vaše vlasy budú po použití kondicionéra Matrix Biolage Advanced Keratindose zdravé, hladké a lesklé.

 • Balzam pre farbené vlasy COLORLAST

  Vlasy vyživuje a zachováva ich žiarivú farbu. Zanecháva ich hebké a chráni pred zamotaním. Po umytí šampónom vlas uzavrie.

 • Balzam pre hustejšie vlasy FULLDENSITY

  Balzám je vhodný pre zhustnutie vlasov. Pomaha posilniť vlasy. Zabraňuje lamani vlasov.

 • Balzam pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Vlasom pomáha udržiať hydratáciu. Po umytí šampónom vlas uzavrie a udrží vodu v ňom. Sú hydratované,hebké a lesklé.

 • Balzam pre lesk a hydratáciu SUGARSHINE

  Balzám je určený pre všetkých, ktorý chcú mať leklé vlasy. Dodá vlasom hydratáciu bez silikónov, a tým ich zanecháva pružné a vyživené.

 • Balzam pre objem VOLUMEBLOOM

  Dodáva vlasom výživu bez zaťaženia a zabezpečuje ich poddajnosť a objem. Zloženie je inšpirované rozvinutým kvetom bavlníka, ktorý je vzdušný a dlhodobo nadýchaný. Vďaka schopnosti rozširovať priestor vo vlasových vláknach je účes vzdušný s dlhotrvajúcim objemom v pohybe. Obsahuje extrakt zo sójového proteínu

 • Balzam pre oslabené vlasy FIBERSTRONG

  Balzám pre mechanicky poškodené vlasy. Účinné látky vypĺňajú vlasové vlákno, vlasy regenerujú a spevňujú od samého stredu, preto sú vlasy už po niekoľkonásobnom použití citeľne pevnejšie a pružnejšie. Vlasy budú vyhladené, ľahko rozčesateľné

Facebook

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".