Biolage

 • Šampón pre intenzívnu výživu REPAIRINSIDE

  Šampón je určený pre chemicky vážne poškodené vlasy. Aktívne látky arginín a extrakt zo sóje pomáhajú posilniť vlasy zvnútra. Dodáva vlasom silu a lesk. Zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov.

 • Šampón – extra dávka proteínov KERATINDOSE

  Šampón je určený pre chemicky poškodené vlasy. Vďaka unikátnemu zloženiu obnoví poškodené vlasy za pár minút. Pro-keratín je zmes proteínov a aminokyselín, ktoré vypĺňajú poškodené časti vlasového vlákna, obnovujú povrch vlasov a zabraňujú ich ďalšiemu poškodzovaniu. Aminokyseliny hodvábu obnovujú rovnováhu vlhkosti vo vlasoch a chránia ich pred ďalším vysušovaním.

 • Šampón Cooling mint SCALPSYNC

  Šampón je inšpirovaný antibakteriálnymi a upokojujúcimi vlastnosťami mäty. Očisťuje prebytočný maz z vlasovej pokožky a vlasov a prebudí u vás chladný a osviežujúci pocit.

 • Šampón na mastné vlasy CLEANRESET

  Šampón má zleženie inšpirované samočistiacimi vlastnosťami citronovej trávy, pomáha vlasy hĺbkovo očistiť a zachovávať pocit čistoty a sviežosti.

 • Šampón pre farbené vlasy COLORLAST

  Vďaka zloženiu,ktoré je inšpirované orchideou, ktorá nikdy nevybledne, pretože obsahuje flavonoidy. Vlasy hĺbkovo vyživí, ochráni hydratáciu, lesk a farbu vlasov. Šampón vlas otvorí a jemne vyčistí.

 • Šampón pre hustejšie vlasy FULLDENSITY

  Šampón je vhodný pre zhustnutie vlasov. Biotin pomáha posilniť vlasy a zvyšiť odolnosť proti lámaniu

 • Šampón pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Vďaka zloženiu inšpirovanom vlastnosťami rastliny Aloe Vera, vlasy hydratuje a pomaha im udržať hydratáciu. Šampon vlas otvorí, vyčístí a dodá hydratáciu.

 • Šampón pre lesk a hydratáciu SUGARSHINE

  Šampón je určený pre všetkých, ktorý chcú mať lesklé vlasy. Kryštáliky cukru šetrne čistia vlas od nečistôt, ktoré spôsobujú mdlý vzhľad. Dodá vlasom hydratáciu výživu pre potrebný lesk.

 • Šampón pre objem VOLUMEBLOOM

  Pre jemné vlasy bez objemu jemne čistí vlasy, dodáva im objem bez zaťaženia a žiarivý lesk. Dodajte zľahnutým vlasom objem vďaka najmodernejšej technológii inšpirovanej prírodou, ktorá napodobňuje rozvíjajúci sa kvet bavlníka. Vlasy budú opäť vzdušné a vďaka pevnejšiemu vlasovému vláknu odolajú dlhšiu dobu spľasnutiu. Šampón zároveň hydratuje a vyživuje vlasy už od korienkov.

 • Šampón pre oslabené vlasy FIBERSTRONG

  Posilňujúci šampón FiberStrong pre mechanicky poškodené vlasy. Jemne čistí a regeneruje a špeciálne zloženie výťažkov z bambusu a Intra-Cylane dodáva vlasom silu a vlasovej kotikule maximálne zpevnenie. Krehkým vlasom poskytuje zároveň dokonalú regeneráciu a hydratáciu. Po používaní budú slabé vlasy viditeľne pevnejšie a pružnejšie.

 • Šampón proti lupinám SCALPSYNC

  Šampón má zloženie inšpirované antibakterialnými a upokojujúcimi vlastnosťami maty, ktorá odstraňuje nečistoty a upokojuje vlasovú pokožku.

Facebook

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".