Hydrasource

 • Balzam pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Vlasom pomáha udržiať hydratáciu. Po umytí šampónom vlas uzavrie a udrží vodu v ňom. Sú hydratované,hebké a lesklé.

 • Kúra pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Intenzívna regeneračná kúra pre suché vlasy. Pomáha obnovovať suché a poškodené vlasy vďaka posilňujúcim ceramidom a vyživujúcim zložkám. Dodáva suchým vlasom hydratáciu, toľko potrebnú pre krásny silný vlas

 • Maska pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Dodáva suchým prameňom intenzívnu dávku hydratácie a navracia im život.Uhaste smäd suchých vlasov vďaka najmodernejšiemu zloženiu inšpirovanému prírodnými vlastnosťami rastliny Aloe Vera, ktorá dokáže zadržiavať vodu.

 • Šampón pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Vďaka zloženiu inšpirovanom vlastnosťami rastliny Aloe Vera, vlasy hydratuje a pomaha im udržať hydratáciu. Šampon vlas otvorí, vyčístí a dodá hydratáciu.

 • Tonikum pre hydratáciu HYDRASOURCE

  Regeneračné tonikum pre suché vlasy dodá vašim vlasom pocit hlbokej hydratácie. Bezoplachové tonikum okamžite dodá vašim vlasom potrebnú vlhkosť, lesk a hebkosť, ktorú si veľmi rýchlo obľúbite. Tonikum posilňuje štruktúru vlasu a dodáva mu vlahu, vďaka ktorej je vlas lesklejší, pružnejší a pevnejší. Je dokonalým pomocníkom pre všetky ženy, ktoré trpia nadmerným vysušovaním vlasov, ale je vhodné pre všetky typy vlasov pri letnom slnení. Uľahčuje úpravu vlasov.

Facebook

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".