Volumebloom

  • Balzam pre objem VOLUMEBLOOM

    Dodáva vlasom výživu bez zaťaženia a zabezpečuje ich poddajnosť a objem. Zloženie je inšpirované rozvinutým kvetom bavlníka, ktorý je vzdušný a dlhodobo nadýchaný. Vďaka schopnosti rozširovať priestor vo vlasových vláknach je účes vzdušný s dlhotrvajúcim objemom v pohybe. Obsahuje extrakt zo sójového proteínu

  • Šampón pre objem VOLUMEBLOOM

    Pre jemné vlasy bez objemu jemne čistí vlasy, dodáva im objem bez zaťaženia a žiarivý lesk. Dodajte zľahnutým vlasom objem vďaka najmodernejšej technológii inšpirovanej prírodou, ktorá napodobňuje rozvíjajúci sa kvet bavlníka. Vlasy budú opäť vzdušné a vďaka pevnejšiemu vlasovému vláknu odolajú dlhšiu dobu spľasnutiu. Šampón zároveň hydratuje a vyživuje vlasy už od korienkov.

  • Sprej pre objem VOLUMEBLOOM

    Objemový sprej pre jemné vlasy bez objemu dodá vášmu účesu až o sedemdesiat percent väčší objem. Inšpirovaný prírodným bavlníkom. Účinný sprej zvyšuje objem a účesu dodáva maximálnu pružnosť. Aj jemné a spľasnuté vlasy získajú bohaté zhustenie a nadýchaný tvar. Bezoplachový sprej, ktorý vypĺňa priestor vo vlasových vláknach a dodáva im objem, ktorý nezľahne.

Facebook

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".