Značka Matrix
Matrix je profesionálna vlasová kozmetika, ktorá je v Európe od roku 2004 a je určená výlučne pre kadernícke salóny a ich zákazníkov. Značka Matrix ponúka všestrannú podporu, ktorú kaderníci potrebujú: od kvalitných a cenovo dostupných produktov po ucelené vzdelávanie na mieru a kompletný marketing s využitím priamo v salónoch. Vďaka najnovším technológiám Matrix prináša kvalitné výrobky za priaznivú cenu.

Zloženie každého výrobku je špeciálne vyvinuté tak, aby bolo možné dosiahnuť presné, spoľahlivé a krásne výsledky. Matrix je veľmi silný na poli vzdelávania a pomáha profesionálom stavať na ich zručnosti a ďalej ju rozvíjať, a to vďaka jedinečnému školiacemu programu. Jeden z najväčších školiacich tímov v odbore spolupracuje s profesionálnymi koloristami, vlasovými štylistami a majiteľmi salónov. Spoločne pomáhajú plniť sny, meniť nielen image zákazníkov v salóne, ale i životy kaderníkov.


TOPSTYLIST MATRIX CLUB

Staňte sa jedným z našich topstylist kaderníkov a buďte súčasťou rodiny Matrix.
Pre našich verných zákazníkov máme prichystaný program v podobe Matrix Club. Je nastavený pre kaderníkov a majiteľov salónov milujúcich svoju prácu a túžiacich po neustálom zdokonaľovaní svojich služieb. Ponúkame profesionálnu podporu v oblasti vzdelávania, nástroje na prácu a pomoc pri rozvoji vášho salónu.

  1. Jednorazový nákup min. 10 túb farieb Matrix.
  2. Za každých 5 zakúpených produktov získate 1 Matrix dolár.
  3. Vymieňajte Matrix doláre za odmeny u svojho obchodného zástupcu.